Contact

 

 Ben je op zoek naar een eerstelijnspsycholoog?

Het overzicht van de eerstelijnpsychologen in onze regio vind je op www.epzvlaamsbrabant.beWij kunnen zelf geen afspraak maken met een eerstelijnspsycholoog.

 

Met dringende vragen, opmerkingen of suggesties over het GGZ-netwerk Diletti kan je tijdens de kantooruren terecht bij de netwerkcoördinatoren of lokale coördinator (eerstelijnspsychologische zorg). Met algemene of administratieve vragen en vragen rond communicatie kan je tijdens de kantooruren terecht bij de medewerker communicatie en ondersteuning.

Netwerkcoördinatie

Evelyne Vereecke
Evelyne Vereecke Netwerkcoördinator (niet voor vragen inzake ELP - contacteer hiervoor het ELP-team)evelyne.vereecke@diletti.be
0490 64 44 63
Lore Dupont
Lore DupontMedewerker communicatie en ondersteuning (netwerk en ELP)lore.dupont@diletti.be
0471 20 55 83

Team ELP (eerstelijnspsychologische zorg)

Vicky Van Dooren
Vicky Van Dooren Lokale coördinator ELPvicky.vandooren@diletti.be
0471 30 51 49
Goedele Van Wichelen
Goedele Van WichelenProjectmewerker kwaliteit en zorggoedele.vanwichelen@diletti.be
Annelien Bronckaerts
Annelien BronckaertsProjectmewerker kwaliteit en zorgannelien.bronckaerts@diletti.be

Dagelijks bestuur

Hendrik Van Malderen
Hendrik Van MalderenVoorzitter Dilettihendrik.vanmalderen@kamillus.broedersvanliefde.be
Prof. dr. Stephan Claes
Prof. dr. Stephan ClaesVoorzitter Stuurgroepstephan.claes@uzleuven.be
Gert Peeters
Gert PeetersVoorzitter Kwaliteitscelgert.peeters@upckuleuven.be

Operationele coördinatie

Gulsah Kapsiz
Gulsah KapsizDeelregio Leuven-Aarschotgulsah.kapsiz@dehulster.be
Ariane Dewil
Ariane DewilDeelregio Tienen-Landenariane.dewil@azt.broedersvanliefde.be
Annicq Hulshagen
Annicq HulshagenDeelregio Diestannicq.hulshagen@sad.be
Bart Schepers
Bart SchepersDeelregio Leuvenbart.schepers@kamillus.broedersvanliefde.be

Ombudsfunctie

OMBI
OMBIOnafhankelijke ombudsdienst GGZinfo@ombudsggz.be